KURUMSAL

HAKKIMIZDA

CESA KIRMA ELEME üretim programı kapsamında kırma, eleme ve yıkama tesisleri, yığın malzeme taşıma ve depolama tesisleri, helezon yıkayıcılar, kovalı elevatörler, çimento ve agrega siloları bulunmaktadır.

Şirketimiz müşterilerine daha iyi hizmet vermenin ancak modern teknolojiyi mühendislik ve nitelikli iş gücü ile birleştirmekle mümkün olacağının bilinci ile hareket etmektedir.

Güvenilir ve gerçekçi agrega boyut küçültme çözümleri sağlayan firmamız, ayrıca var olan tesisleri geliştirme ve sabit ya da mobil tek makine ihtiyaçlarımızı teknolojik ilerlemeler doğrultusunda sizlere sunmaktadır. Firmamız satış sonrası bakım, tamirat, kurulum yedek parça  hizmetleri sayesinde istikrarlı bir gelişme ve müşterileriyle güvene dayalı uzun süreli ilişki hedeflerini yakalamıştır. Proje ve müşteri bazlı himet felsefemiz müşteri memnuniyeti hedeflerimize rehberlik etmiştir.

Kullanım kolaylığı ve iş güvenliği gözetilerek tasarlanan kaliteli ve yenilikçi ürünlerimiz, toptan sorumluluk anlayışımıza tüm müşterilerimize, planlama safhasından şantiye teslimine kadar CESA KIRMA ELEME tecrübesiyle sunulmaktadır.

Sürekli bir gelişim sağlayan araştırmacı yaklaşımı ve sektörel tecrübesi, ekonomik fiyatlara sunduğu kaliteli ürünleri, geleceğihedeflemiş teknolojisi ile, CESA KIRMA ELEME kendini müşteri memnuniyetine adamıştır.

VİZYON & MİSYON

Vizyon

Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada mümkün olan en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda dünyanın önde gelen kuruluşları ile yarışmak, her zaman yeni teknolojik gelişmelerin takipçisi olmak ve üretim sürecimizde kullanmak müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve bunun için gereken nitelikli iş gücünü bünyemizde barındırmak.

HEDEFLERİMİZ

Bütün makina modellerinde dünya kalitesinde imalat yapmayı kendine hedef edinmiş olan CESA, bu anlayışını 2011 yılında aldığı ISO 9001 kalite belgesi ile de kanıtlamıştır. İmalatın her aşamasında kalite kontrole en üst düzeyde önem vererek, müşterilerine gerek imalat gerekse satış, proje ve satış sonrası hizmetler konularında en kaliteli hizmeti verebilmek için çaba sarfetmekte ve hizmet kalitesini geliştirebilmek için sürekli olarak araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.

Haberler

Buraya firma ile ilgili haberler gelecek.